Minőségellenőr (Budapest)

Érdekel a Minőségellenőrzés? Szeretnél egy amerikai cégnél dolgozni, Budapesten?

Ha mindkettőre Igen a válaszod, akkor csatlakozz budapesti partnercégünk csapatába minőségellenőrnek!

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Amit a Partnerünk kínál Számodra:

  • Elérhető nettó kereset: 242.000 – 260.000 Ft
  • Emelt műszakpótlékok (du. 20%, éj. 40%)
  • Egyéb juttatások – Cafetéria, teljesítménybónusz, munkaköri pótlék

Feladataid lesznek:

  • Megjavított termékek vizuális és funkcionális ellenőrzése
  • Képek, videó felvételek készítése
  • Hibás termékek visszaküldése az adott területre
  • Adminisztráció

Elvárások ahhoz, hogy ott dolgozhass:

  • Alapfokú számítógépes ismeret – Excel, Outlook (e-mail)
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása (H-P, 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 heti váltásban)

Munkakörnyezet:

  • Tiszta, rendezett gyári munkakörnyezet

Várom jelentkezésedet az alábbi telefonszámon: 30/858-4633, vagy küldd el önéletrajzod a gombkoto.dorottya@pannonwork.hu e-mail címre!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us