Minőségbiztosítási ügyintéző

Magyarországi piacvezető cukrászati, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése budapesti csapatába

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ

pozícióba új munkatársat keres.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:

  • Termékspecifikációk beszerzése, aktualizálása
  • Minőségi reklamációk felülvizsgálata
  • Idegen nyelvű termékcímkék fordítása, szükség esetén javítása, törvényi előírásokhoz igazítása
  • HACCP rendszer működtetése, a hozzá kapcsolódó dokumentumok aktualizálása
  • Mérőeszközök nyilvántartása, hitelességük felügyelete
  • Élelmiszerbiztonsággal kapcsolatos jogszabályok figyelemmel kísérése
  • Veszélyes hulladék nyilvántartása, SZ-jegyek gyűjtése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás (NÉBIH, MGSZH)
  • Raktári higiénia ellenőrzése

Elvárások:

  • Szakirányú, minimum OKJ-s végzettség
  • Excel alapos, felhasználói szintnél erősebb ismerete
  • Rendszerszemlélet
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, Cafeteria
  • Dolgozói vásárlási lehetőség
  • Kiváló csapat, remek munkakörülmények
  • Stabil vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címre, fizetési igény megjelölésével. Cégünkről bővebb információt a www.bekaskft.hu oldalon találhat!

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us