Minőségbiztosítási ügyintéző (részmunkaidő)

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése budapesti csapatába

RÉSZMUNKAIDŐBEN (HETI 20 VAGY 30 ÓRA, NAPI 4 VAGY 6 ÓRA) KERES

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat.

Feladatok:

  • Termékspecifikációk beszerzése, aktualizálása
  • Minőségi reklamációk felülvizsgálata
  • Idegen nyelvű termékcímkék fordítása, szükség esetén javítása, törvényi előírásokhoz igazítása
  • HACCP rendszer működtetése, a hozzá kapcsolódó dokumentumok aktualizálása
  • Mérőeszközök nyilvántartása, hitelességük felügyelete
  • Élelmiszerbiztonsággal kapcsolatos jogszabályok figyelemmel kísérése
  • Veszélyes hulladék nyilvántartása, SZ-jegyek gyűjtése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás (NÉBIH, MGSZH)
  • Raktári higiénia ellenőrzése

Elvárások:

  • Középfokú és/vagy szakirányú, OKJ-s végzettség
  • Excel alapos, felhasználói szintnél erősebb ismerete
  • Rendszerszemlélet
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkavégzés
  • Versenyképes bér
  • Cafeteria
  • Vásárlási lehetőség
  • Remek hangulat egy fiatalos csapatban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével e-mail címünkre: allashirdetes@bekaskft.hu

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Connect with us