Minőségbiztosítási mérnök – Jászberény

Partnerünk bővülő csapatába keresünk

minőségbiztosítási mérnökök kollégákat

AMIT A JELÖLT KAPHAT:

  • Átlagnál magasabb juttatási csomag
  • Kellemes modern, új munkakörnyezet
  • Támogató, leader tipusú menedzsment, jó fej kollégák
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejárás támogatás

A JELÖLT FELADATAI A TELJESSÉG IGÉNYE NÉLKÜL:

  • A Minőségügyi csapat tagjaként vevői és beszállítói reklamációk kezelése, kapcsolattartás. A tervezett javító intézkedéseket és azok végrehajtását és hatékonyságát ellenőrzi és írásban dokumentálja.
  • Termékauditálás (VDA 6.5 szerint)
  • Eredmények prezentálása, intézkedések nyomon követése.
  • Gyártási selejtek, nem megfelelőségek nyomon követése, javító intézkedések koordinálása
  • Elsőminta készítés koordinálása. PPAP dokumentáció készítése és mérések, laborvizsgálatok koordinálása. Mérnöki változtatási igény bevezetésének minőségreleváns felügyelete.

AMINEK MEG KELL FELELNIE AZ IDEÁLIS JELÖLTNEK:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Rendelkezik kb. 1 év releváns tapasztalattal (szakami gyakorlat is)
  • Magabiztosan kommunikál angolul és/vagy egyéb nyelven
  • Csapatjátkos, van benne fejlődési, tanulási hajlandóság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us