Minőségbiztosítási mérnök

Ezekben számítunk rád:

  • Vevői/Beszállítói kapcsolattartás és kommunikáció minőségügyi témákban
  • Vevői portálok kezelése
  • Belső auditok végrehajtása és támogatása
  • Vevői és 3.fél általi auditok (Menedzsment tanúsító auditok) támogatása
  • Minőségtervezés (APQP) illetve elsőminta készítés támogatása
  • Mintakészítési és benyújtási folyamat (PPAP) támogatása
  • Minőségellenőrzés munkájának támogatása
  • Statisztikák és elemzések készítése
  • Nem megfelelőségek kezelése
  • Helyesbítő intézkedések támogatása
  • Dolgozói MIR/KIR képzések támogatása
  • Mérőeszközökkel kapcsolatos folyamatok támogatása
  • Új termékek és szériák gyártófolyamatainak minőségügyi felügyelete
  • MIR értekezletek koordinálása
  • Minőségbiztosítási adatbázis működtetése
  • Minőségügyi témájú vevői/beszállítói értekezletek szervezése, előkészítése és lebonyolítása

Amit várunk tőled:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, minőségirányítási, gépészmérnök vagy villamosmérnök)
  • 1-3 év gyártási környezetben szerzett mérnöki tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szükséges, német nyelvismeret előny
  • Elkötelezett, megbízható személyiség
  • Megoldáskereső szemlélet, rugalmasság
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Csapatban való dolgozás képessége
  • Felhasználói szintű MS Office

Miért érdemes minket választani?

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, támogató munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatás
  • Stabilitás, biztonság, megbecsülés

Munkavégzés helye

  • Szentlőrinckáta

Az állásra jelentkezhet az e-mail címre küldött önéletrajzzal.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Connect with us