Microsoft Dynamics 365 (CRM) Tanácsadó / Consultant

Microsoft Dynamics Tanácsadót keresünk, magyar/német/osztrák Projektekre.

Feladatok

  • Üzleti elvárások és fejlesztési igények feltárása, kidolgozása, kezelése
  • IT fejlesztési projektek előkészítése és támogatása
  • Termékéletciklus-menedzsment: termékfejlesztési irányok megfogalmazása, ötletek és igények termék oldali megvalósítása
  • Új termék bevezetésekben való aktív részvétel
  • Termékleírások, funkcionális specifikáció, logikai rendszerterv, folyamatábrák kidolgozása és naprakészen tartása
  • Fejlesztési feladatok priorizálása
  • Üzembe helyezési folyamat kísérete, alkalmazások tesztelésében, hibakezelésben való részvétel
  • Társosztályokkal (fejlesztők, tesztelők, üzemeltetők) való aktív együttműködés
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzleti és IT oldal között, a két terület közötti hatékony információáramlás biztosítása
  • Folyamatfejlesztésekben, technológiai újításokban való közreműködés

Elvárások

  • Releváns pozícióban szerzett szakmai tapasztalat (Termékmenedzser, IT Üzleti elemző, Alkalmazásgazda)
  • Projektmódszertani ismeretek (Agilis és/vagy Waterfall)
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban, írásban
  • Ügyfélkezelésben való jártasság
  • Rendszer és projektszemlélet
  • Erős informatikai affinitás
  • Utazás

Elönyt jelent

  • német nyelvtudás szóban, írásban

Munkavégzés helye

  • Budapest XI. kerület. Allee Corner irodaház
  • HomeOffice
  • Ügyfeleknél helyben

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő Bérezés
  • Caffetéria
  • Utazás
  • Modern Laptop és Mobiltelefon (saját használatra is)
  • felxibilis Munkavégzés
  • Ingyenes Továbbképzési lehetőségek.

Részletes Pályázati anyagát várjuk fizetési igény megadásával a következő E-Mail címre: richard.scheuring@silicium-consulting.com

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Német
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan kicsi cég nagy lehetőségekkel
Connect with us