Mezőgazdasági gépszerelő szervizes

Feladatok:

  • Mezőgazdasági gépek, traktorok, erőgépek, stb. javítási, beüzemelési feladatainak ellátása

  • Partnereink által megvásárolt mezőgazdasági gépek kötelező és egyéb szervizelési feladatainak, karbantartások és garanciális javítások elvégzése.

Elvárások:

  • “B” kat. jogosítvány

  • Autószerelői / gépszerelői / mezőgazdasági gépszerelői végzettség és munkatapasztalat

  • Szerszámismeret és magabiztos szerszámhasználat

  • Pontos precíz munkavégzés, önálló munkára való képesség, gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • C+E kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,

  • Cégautó, munkavégzéshez szükséges eszközök,

  • Cégestelefon

  • Azonnali munkakezdés,

  • Változatos munkakör,

Fejlődési lehetőség,

  • Versenyképes fizetés.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us