Mérnök technikus (Naperőmű)-Budapest XIV. kerület, Városliget

18 év feletti mérnök technikusokat keresünk, XIV. kerületi partnerünkhöz!

FELADATOK:
• naperőművek invertereinek kábelezése,
• AC/DC vonali szerelések, maximum 400 Voltos feszültségeket szerelni, ellenőrizni,
• inverterek kommunikációjának kialakítása, adatrögzítésének ellenőrzése (pl. webboxok, UTP-s hálózaton keresztül kommunikáló eszközök, datalogger),
• 700 Voltig villamos szekrények karbantartása/ellenőrzése, kötések ellenőrzése, nem kell minősíteni,
• karbantartások elvégzése, adott esetben a szerződés kezelése, alvállalkozók ellenőrzése, projektmenedzserek helyettesítése szakmailag,
• gyengeáramú vagy kiselosztók javítási munkái (esztétikai javítások),
• napelemes rendszereknél hiányosságok feltárása, összesítése, anyagigény meghatározása, lógó kábelek rendezése.

FELTÉTEL:
• folyamatban lévő mérnöki tanulmányok
• angol nyelvtudás
• 1-2 év szakmai tapasztalat

MUNKAIDŐ:
H-P, 20-40 óra/hét, rugalmas beosztás mellett

MUNKA IDŐTARTAMA:
Hosszú távú!

BRUTTÓ BÉR:
1765 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest

MEGJEGYZÉS:
Amit kínálni tudunk:

• önálló projektek vitele betanítás után
• fejlődési lehetőség (tapasztalt szakemberek, mentor)
• versenyképes gyakornoki fizetés (nettó 1.500-2.000 Ft/óra)
• a diplomamunkád elkészítését is segítjük.

PROJEKT MENEDZSER:
Schubert Tímea
Email: schubert.timea@mads.hu
Telefon: +36 (20) 3629 219

Fényképes önéletrajzzal, tárgy:mérnök technikus

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us