Mérlegképes könyvelő

Budapest IV. kerületi (Káposztásmegyer) könyvelőirodába keressük új könyvelő kollégánkat. Családi vállalkozásunk 20 éve látja el vállalkozások teljes körű könyvelését, bérszámfejtését. Jelenleg hat fős csapatunkba keressük megbízható, lelkes kollégánkat hosszú távra.

Főbb feladatok:

  • gazdasági társaságok teljes körű könyvelése
  • évközi és év végi zárási feladatok ellátása
  • havi, negyedéves, éves bevallások készítése
  • mérleg, társasági adó, iparűzési adóbevallások készítése
  • könyvvizsgálatok előkészítése

Feltételek:

  • mérlegképes könyvelői végzettség vállalkozási szakon
  • több éves szakmai gyakorlat
  • számviteli törvény és adó jogszabályok naprakész ismerete
  • alaposság, precizitás, pontosság

A munkakör betöltéséhez idegennyelv-tudás nem szükséges!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást