MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

  1. kerületben, a Határ úti metrómegálló/Shopmark bevásárlóközpont vonzáskörzetében működő, éves 3 milliárd forint forgalmat lebonyolító, 25 főt foglalkoztató kereskedelmi vállalkozás mérlegképes könyvelőt keres.

Feladat

  • Teljeskörű, önálló és felelősségteljes könyvelés egy irodai asszisztens segítségével
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • A szokásos könyvelői teendők mellett rendszeres pénzügyi beszámolók készítése, időszaki zárások, mérlegkészítés, bérszámfejtés
  • „Pénzügyi-gazdasági-adó” kérdésekben a cégvezetés számára döntés-előkészítés, javaslatok kidolgozása
  • Adatszolgáltatások hivatalok számára
  • A szakmai tudás aktív szinten tartása
  • Korrekt, kiszámítható, lojális, hosszútávon megbízható és felelős ügymenet fenntartása

Elvárás

  • Hasonló munkakörben szerzett könyvelői gyakorlat
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés képessége
  • A releváns jogszabályok ismerete és alkalmazása
  • Hosszútávú elkötelezettség
  • Szakmai felkészültség, tájékozottság
  • Kreativitás, pontosság
  • Problémamegoldó készség

  • Kérjük, küldje el részletes pályázatát fizetési igényének megjelölésével!

Munkavégzés helye

Budapest, 19. kerület

Munkába állás kezdete

megegyezés szerint

Részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével
az
sk@aranypiac.hu e-mail címre várjuk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Magyar
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 14691O9O-2-43
Connect with us