MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

25 éve működő számviteli és adótanácsadó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Mérlegképes könyvelői végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Adótanácsadói végzettség
Bérszámfejtésben szerzett gyakorlat
Könyvelőirodai gyakorlat

Főbb feladatok, munkák

Cégek teljes körű könyvelése, adóbevallások elkészítése és beküldése, beszámolók készítése, éves zárlati munkák elvégzése a kettős könyvvitel szabályai szerint

Megbízóról

25 éves múlttal rendelkező számviteli szolgáltató cég vagyunk, békéscsabai, szegedi és orosházi irodával rendelkezünk
150 cég teljeskörű könyvelési, bérszámfejtési, adózási szolgáltatását végezzük a legújabb informatikai technológia segítségével
Tevékenységi kör és piaci környezet bővülése miatt keresünk új munkatársakat

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Kulturált munkavégzési körülmények

Munkavégzés helye

Orosháza

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us