MÉRÉS, AUTOMATIKAI, IRÁNYÍTÁSTECHNIKAI ÜZEMELTETÉSI FŐMUNKATÁRS

Energiaipari közműszolgáltatásokkal (földgáz, forróvíz és technológiai célú ipari víz) foglalkozó társaság budapesti telephelyére az alábbi pozícióra keres jelöltet:

Mérés, automatikai, irányítástechnikai üzemeltetési főmunkatárs

Amennyiben minket választ, akkor egy rövid betanulási időszak keretében, több éves gyakorlati tapasztalattal rendelkező munkatársak iránymutatása mellett, lehetősége nyílik majd megismerni társaságunk közmű- és energiaszolgáltatási tevékenységét.

A betanulási időszakot követően egy önálló és felelősségteljes munkakör keretében,
az alábbi főbb feladatok, munkák elvégzésére lesz lehetősége:

  • Valamennyi energiahordozó – gáz, gőz, forróvíz, ipari víz – fizikai paramétereit mérő berendezéseinek kalibrálása, elektromos elemeinek szervizelése, szervizeltetése.
  • Szűkítőelemes mérőkörök primer és szekunder elemeinek ellenőrzése, kalibrálása, kalibráltatása.
  • Az elszámolási gáz, forróvíz mérések mérőszakaszainak és mérőköri elemeinek akkreditált laboratóriumok által való kalibráltatása, hitelesíttetése.
  • A számítógépes mérési-adatgyűjtő rendszer elemeinek kalibrálása, kalibráltatása, az adódó hardver hibák javítása, javíttatása.
  • A számítógépes SCADA megjelenítő, szabályozó rendszer programozása, javítása, javíttatása.
  • Közreműködés a számítógépes rendszerek továbbfejlesztésében.
  • Kapcsolattartás külső vállalkozókkal, akik az üzemelő rendszereinket, berendezéseinket karbantartják, javítják, hitelesítik.
  • Az Integrált Irányítási Rendszer (MIR-KIR-MEBIR) szerint kialakított műszernyilvántartás napra készen tartása, időszakos kalibrálások dokumentálása.
  • A szakterülethez kapcsolódó jogszabályok, műszaki-biztonsági előírások, szabványok figyelemmel kisérése.
  • A termelő és elosztó rendszerek folyamatos és biztonságos üzemeltetésének biztosítása, üzemzavar esetén a lehető legrövidebb időn belüli újraindítása.
  • A termelő, elosztó, szolgáltató rendszerek eljárási és munkautasításaiban meghatározottak betartása és betartatása az ISO szabvány szerint működő MIR, KIR, és MEBIR rendszerek alkalmazásával.
  • A területéhez tartozó műszaki-biztonsági irányítási rendszer eljárások, munkautasítások kidolgozásában, aktualizálásában való közreműködés.
  • Szerviz és karbantartási valamint fejlesztési munkák előkészítése, bonyolítása. Adatszolgáltatás, árajánlat kérés, szerződés előkészítés, műszaki ellenőri feladatok, kész projektek átadás-átvétele.
  • Közreműködés a társaság üzleti tervének a megvalósításában.

A pályázathoz tartozó elvárások:

  • Elektrotechnikai, irányítástechnikai, gyengeáramú szakon való közép/felsőfokú végzettség,
  • SCADA, SHIVA, SIEMENS PLC-k, ipari szoftverek programozói szintű ismerete.
  • MS Office ismerete (Excel, Power Point), precizitás, önálló problémamegoldó képesség, lojalitás.

A jelentkezés elbírálásánál előny:

  • Erőművi szakmai tapasztalat, kazángépész szakvizsga, turbina gépész szakvizsga,
  • Az Integrált Irányítási Rendszer, (MIR, KIR, MEBIR) auditori szintű ismerete
  • Térinformatikai rendszerek ismerete (Microstation),
  • Angol nyelv ismerete, irányítástechnikai rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat.

Amit ajánlunk:

A jelöltet a tapasztalattal arányos versenyképes fizetés, kiemelt juttatások
(prémium egészségügyi csomag, időszakos bónusz) várja új munkahelyén.

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület.

Munkaidő:

Teljes munkaidő.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, hogy jelentkezése részeként küldje meg önéletrajzát, motivációs levelét és a végzettségét igazoló okiratainak másolatát az alábbi e-mail címre:

info@acse.hu

A pályázattal kapcsolatban érdeklődni 08:00-14:00 óra között a 06-1-278-5473-as telefonszámon lehet.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 12842142-2-43
Connect with us