Mechanikus karbantartó kollégákat keresünk

Mechanikus karbantartó kollégák jelentkezését várja Magyarország egyik leginnovatívabb gyára, Gödön.

Partnercégünk elektromos akkumulátor gyártásával foglalkozik.

A szállásodat INGYENESEN biztosítják.

Amit ajánlunk Neked:

– Fizetés: bruttó 380.000-430.000,- Ft
– Kimagasló béren kívüli juttatások (cafeteria, bónuszok, 13. havi fizetés)
– INGYENES szálláslehetőség
– Határozatlan idejű munkaszerződés
– Azonnali kezdés
– Stabil, hosszútávú munkalehetőség egy multinacionális munkakörnyezetben
– Klimatizált,tiszta munkakörnyezet
– INGYENES buszjáratok Budapestről, Pest illetve Nógrád megye több településéről

Feladataid lesznek:

– Gyártóberendezések és gépek karbantartási feladatainak elvégzése
– Mechanikus hibák javítása
– Tervszerű, ütemezett karbantartási feladatok végrehajtása, dokumentálása
– TPM program végrehajtásában történő aktív részvétel

Amit kérünk Tőled:

– Középfokú végzettség: szakiskolai, szakközépiskolai vagy gimnáziumi végzettség, műszaki végzettség előnyt jelent
– 12 órás munkarend vállalása (3 nappal – 3 pihenőnap – 3 éjszaka)
– Alapfokú számítógépes ismeretek
– Pneumatikus és hidraulikus berendezések karbantartásában szerzett szakmai tapasztalat
– Autóiparban szerzett tapasztalat ELŐNYT jelent
– Releváns szakmai tapasztalat üzemi automatizálás és berendezés-karbantartás (vezérlési oldalról) terén

Amit a szállásról tudni kell:

– 2-3 fős szobák saját hűtővel, szintenként közös, kulturált fürdő, konyha, mosókonyha
– A szállásról ingyenes buszjáratok

Jelentkezni az alábbi telefonszámon lehet: 0670/984-0057, vagy fényképes önéletrajzzal a bodor.anett@pannonwork.hu e-mail címen!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us