Mechanikai műszerész

Munkakör leírása
Miskolci telephelyű vállalthoz keresünk Mechanikus műszerész pozícióban
munkatársakat.

Feladatok:
Mérés; kézi és gépi forgácsolás; fúrás; összeillesztés; hőkezelés; alkatrészek
összeszerelése; hiba-megállapítás; javítás; karbantartás; ellenőrzés;
hidraulikus és pneumatikus berendezések beállítása.

Elvárások a pályázótól
Rendelkezzen megfelelő technológiai, méréstechnikai, minőségbiztosítási és
anyagismerettel; legyen képes műszaki dokumentáció felhasználására és
összeállítására, kapcsolási és műszaki rajzok készítésére, szakmai számítások
elvégzésére, a munka megtervezésére, műszerek mechanikus működésének és villamos
biztonságának ellenőrzésére, műszerek, hidraulikus és pneumatikus vezérlések
beállítására, ellenőrzésére, szerelésére, hibák megállapítására és kijavítására,
a vizsgálati adatok kiértékelésére, kézi és gépi fémmegmunkálás elvégzésére;
tartsa be a munkavédelmi, tűzrendészeti és környezetvédelmi előírásokat.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást