Marós szakembert keresünk hagyományos marógépre

Az innovatív műszaki megoldások területén több mint 90 éves múlttal rendelkező Gamma Műszaki Zrt. új munkatársat keres profi csapatába, az alábbi munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • rajzi dokumentáció alapján egyedi alkatrész gyártás vagy kis szériás sorozatgyártás
  • legyártott munkadarabok ellenőrzése
  • gyártási dokumentáció vezetése

Végzettség:

  • marós, forgácsolós középfokú szakképesítés

Elvárások:

  • Szakmailag megalapozott, önálló munkavégzés
  • Hagyományos marógépre egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív, szakmailag professzionális környezet.
  • Egyedi műszaki megoldások és széles szakmai látókör.
  • Új, változatos projektek és kihívások.
  • Nagy múltú családias cég.

  • Fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelöléssel

Fényképes önéletrajzokat fizetési igénnyel megjelölve a „gamma@gammatech.hu” címre várjuk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us