MARÓS / ESZTERGÁLYOS

20 éves múlttal rendelkező egyedi, speciális csomagolástechnikai megoldásokat kínáló sikeres vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Az ideális jelölt műszaki beállítottságú, fontos számára a gépek működőképessége.
Folyamatosan tartja a kapcsolatot a gépkezelőkkel és a termelésvezetővel.
Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos az általa végzett munka, és magáévá tudja tenni cégünk minőségi elveit.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Eszterga és marógép készségszintű kezelése
Rugalmas munkafolyamat váltás

Főbb feladatok, munkák

Az új kollégánk elsődleges feladata az egyedi kialakítású tasakgyártó és egyéb, a termelésben résztvevő gépeink, alkatrészének elkészítése eszterga és marógépen.

Egyedi alkatrészek gyártása
Alkatrészek átalakítása
Marógép, esztergagép kezelése

Munkaidő: főállásban, 6.00-14.15
Munkába állás kezdete: azonnal

Megbízóról

Több, mint 20 éves múlttal rendelkező sikeres vállalkozás.
Cég különlegessége, hogy sokféle speciális alapanyagból készítenek sokféle kivitelű, egyedi csomagoló anyagot.
A jó minőségű termékek, és a rugalmasságuknak köszönhetően a folyamatosan fejlődnek, ezért is keresnek új munkatársat

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Munkához szükséges eszközök
Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Szeged (Délép Ipartelep)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát – fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us