Maró technikus (Pest megye)

Autóipari multinacionális gyártó partnerünk csapatába keresünk új kollégát MARÓ TECHNIKUS munkakörbe.

Munkavégzés helye: Pest megye, M1 autópálya mentén

Feladatok:

  • Termelő berendezések készítése
  • Fejlesztések kivitelezése
  • Termelő berendezések beüzemelése
  • Marás, esztergálás és egyéb megmunkálási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (esztergályos)
  • Releváns 1 éves szakmai tapasztalat (gyártó/termelő vállalatnál)
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Marás, esztergálás, gyártó eszközök tervezése és kivitelezésében szerzett jártasság
  • Alapszintű számítógépes ismeretek

Amit partnerünk kínál:

  • Szakmai fejlődési lehetőség cégen belül
  • Alapbéren felül kiemelkedő juttatások: cafeteria, teljesítménybónusz, műszakpótlék
  • Bejárás támogatása, ingyenes céges buszjáratok a környező településekről
  • Ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatok

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a pozícióhoz kapcsolódó alábbi linken, a JELENTKEZÉS gombra kattintva: https://www.whc.hu/allas/maro-technikus-1811

Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us