Marketing-Sales Manager 2 jelentekezés

Marketing-Sales Manager

Amire számíthatsz, ha jelentkezel:

  • Összetett, kreatív, felelősségteljes munkakör és változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés, alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidő
  • Jó hangulatú, fiatalos és dinamikus csapat
  • Legújabb, modern technológiák, melyek munkádat segítik
  • Stabil háttér, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos lehetőség, karrierút

Az alábbi feladataid lesznek:

  • A marketingvezető munkájának proaktív támogatása
  • Aktív részvétel cégünk offline és online marketing terveinek, kampányainak tervezésében, kivitelezésében és utókövetésében
  • A vevői akciók tervezése, kivitelezése, nyomon követése, az eredmények kiértékelése
  • Marketing dokumentumok karbantartása, marketing kiadványok, ajánlati anyagok, arculati elemek és prezentációk készítése
  • Honlap szerkesztése, új tartalommal történő folyamatos frissítése, social média menedzsment
  • Piac elemzése, új, potenciális ügyfelek felkutatása és megkeresése, partneri viszony kialakítása
  • Telefonos megkeresések, hideghívások indítása, tárgyalások, megbeszélések lebonyolítása
  • Árajánlatok, összeállítása, ellenőrzése és után követése
  • Szerződéskötésben való részvétel
  • Akvirált ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Szoros együttműködés a menedzsmenttel
  • Napi tevékenységek adminisztrációja, riportok készítése

Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek Rád:

  • Legalább középfokú vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Ambíciózus, vagy és érdekel a marketing / értékesítés világa
  • Marketing/sales területen szerzett tapasztalatod előnyként értékeljük
  • Kiváló kapcsolatteremtő és magabiztos kommunikációs készség jellemez
  • Projektszemlélettel, hatékonyan szervezed munkádat
  • Önálló, precíz munkavégzés jellemez, de a vezetői utasítások betartása sem okoz gondot
  • Motivált és céltudatos csapatjátékos vagy
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel, de van affinitásod új programok elsajátításához és azok önálló használatához
  • 25 év alatti életkor előnyt jelent
  • Regisztrált álláskeresés előnyt jelent

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Hajdúböszörmény

Érdeklődni:

mihaly.szilvasi@vitamed.life

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!