Marketing munkatársat keresünk pécsi irodánkba

A W-Protect pécsi csapatába Marketing munkatársat keresünk teljes munkaidőben, munkaruházati és munkavédelmi termékeket forgalmazó webáruházaink kezelésére, fejlesztésére és a marketing feladatok teljes körű ellátására!

Főbb feladatok:

  • Marketing kampányok teljes körű megtervezése és végrehajtása
  • Woocommerce alapú webáruház kezelés (termékfeltöltés, landing page-ek készítése, aloldalak aktualizálása, szükséges beállítások elvégzése stb.)
  • Tartalommarketing social media felületeken (facebook, instagram, linkedin) és a weboldalon
  • Kreatív anyagok, akciók, promóciók, videós tartalmak elkészítése
  • Hirdetéskezelés, hírlevelek elkészítése és küldése
  • Partnerekkel való egyeztetés, kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett, 3 éves, releváns tapasztalat
  • Woocommerce felhasználói ismeret
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Business manager, instagram, adwords ismerete
  • Pixel- és remarketing, photoshop ismeret
  • Nyitottság az új ismeretekre, tanulási vágy
  • Nagyfokú önállóság, kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Hatékony, célorientált kommunikáció

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér, a munkavégzéshez szükséges eszközökkel (laptop, telefon)
  • Kihívásokban gazdag, változatos, felelősségteljes munkakör
  • A folyamatos fejlődéshez szükséges feltételek biztosítása, képzési lehetőségek
  • Modern, kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • 7624 Pécs, Budai Nagy Antal u. 1.

Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, jelentkezz az alábbi űrlapon:

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 14400898-2-02