Marketing menedzser

Magyarországi piacvezető cukrászati, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedésének fiatalokból álló marketing csapata

MARKETING MENEDZSER

pozícióba új kollégát keres.

Ilyen feladatokat bíznánk Rád:

  • Kiemelt márkákkal kapcsolatos marketing-tevékenység, termékmenedzseri feladatok ellátása (kapcsolattartás a gyártókkal, termék portfólió menedzselése)
  • Márkákhoz kapcsolódó marketing kampányok, értékesítési akciók, promóciók és rendezvények megszervezése, koordinálása
  • Részvétel a marketing anyagok, kiadványok, termékbemutató tájékoztatók, katalógusok elkészítésében, fordításában
  • Új termékek bevezetése a magyar piacra, az ehhez kapcsolódó piackutatás és elemzés elvégzése, értékesítés támogatása
  • Konkurencia-figyelés
  • Törzsvásárlói program menedzselése
  • Céges rendezvények szervezésében együttműködés (partnertalálkozók, szakmai tréningek)
  • Céges weboldal folyamatos aktualizálása, online marketing tevékenység menedzselése
  • Kimutatások, táblázatok készítése
  • Mintaboltjaink egységes arculatának támogatása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és külsős partnerekkel

Téged keresünk, ha:

  • Befejezted főiskolai tanulmányaidat gazdasági vagy marketing területen
  • Az Excelt magabiztosan, felhasználó szintnél jobban kezeled
  • Angol nyelvismereted magabiztos írásban és szóban egyaránt
  • Rendszerszemlélettel rendelkezel
  • Dinamikus, kreatív, proaktív személyiség vagy
  • Kiegyensúlyozottság, pontos, precíz munkavégzés jellemez
  • Jó kommunikációs- és íráskészséggel rendelkezel
  • Kiismered magad a közösségi média világában
  • Szívesen dolgozol csapatban, de önállóan is megállod a helyed

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesen bejelentett bérezés + SZÉP kártya
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás lehetősége
  • Év végi juttatások

Önéletrajzodat bérigényed megjelölésével e-mail címünkre várjuk: allashirdetes@bekaskft.hu.

Cégünkről bővebb információt a www.bekaskft.hu oldalon találhatsz!

Visszajelzést csak azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk.

Megértésed köszönjük!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Egyetem
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us