Logisztikus

Olyan vállalatnál szeretne dolgozni, ahol valódi csapatmunka zajlik, támogató vezetői hozzáállás mellett, és ahol szakmailag nap, mint nap újabb kihívásokkal szembesülhet? Van már tapasztalata logisztikai területen, valamint érdekli a készlettervezés? Mindezek mellett kiválóan beszél angolul? Ha igen, jelentkezzen és ismerje meg partnerünket!

Kereskedelmi tevékenységet folytató partnerünk számára keresünk LOGISZTIKUS pozícióba kollégát.

Munkavégzés helye: Sopron vonzáskörzete

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a beszállítókkal és külső partnerekkel
  • Termelési rendelések tervezése, összeállítása
  • Kereskedelmi áruk beszerzése, előrejelzések készítése
  • Raktárak optimális készletösszetételének biztosítása
  • Árubeszerzéssel kapcsolatos szállítási feladatok koordinálása
  • Visszáruval kapcsolatos ügyintézés
  • Selejtezés, készlet sérülések nyilvántartása, könyvelése
  • Számlák ellenőrzése, jóváhagyása
  • Leltározással kapcsolatos ellenőrzési és adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Logisztikai vagy szakirányú gazdasági területen szerzett végzettség
  • Minimum 3 év logisztikai területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Készletgazdálkodási vagy termeléstervezési tapasztalat előnyt jelenthet
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Magas felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vevőorientáltság, jó szervező- és tervezőkészség
  • Pozitív, energikus, nyitott személyiség

Amit partnerünk kínál:

  • Professzionális, nemzetközi csapat, inspiráló feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria, éves bónusz
  • Vállalati baleset- és betegbiztosítás

Amennyiben a munkakör felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje pályázatát honlapunkon keresztül: https://www.whc.hu/allas/logisztikus-1816

Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us