Logisztikus 5 jelentekezés

TÉGED KERESÜNK!!

Ha tudsz heti 5×8 órában dolgozni, szeretsz telefonálni, ha szeretsz új kihívásokkal találkozni, ha szereted az informatikát és közel áll hozzád a műszaki terület.
Gyere egy innovatív csapatba, kellemes környezetbe dolgozni!

Főbb feladatok, munkák

  • beérkező igények összegzése, információszerzés a követelményekről, a készletről
  • aktuális beszerzések időrendjének megtervezése,a követelményeknek megfelelő termékek kiválasztása, beszerzések lebonyolítása
  • megrendelések továbbítása
  • raktárkiadások kezelése
  • kapcsolattartás a beszállítókkal
  • tenderkiírások, ajánlatok áttekintése
  • új beszerzési források felkutatása
  • az anyagok részletes mennyiségi és értékbeni nyilvántartása
  • anyagnyilvántartások, analitikák csoportosítása és összegzése
  • számlák és forgalmi kimutatások egyeztetése, kezelése
  • raktári készlet figyelemmel kísérése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Word és Excel, Outlook felhasználói szintű ismeret
  • jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Raktározási és műszaki területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődés és tanulási lehetőség

Munkavégzés helye

  • Kaposvár

Fényképes önéletrajzodat küldd a titkarsag@opticost.hu -ra.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13768173-2-14