Logisztikai munkatárs

Német partnerünk magyarországi leányvállalatába keresünk logisztikai munkatársat.

FELADATOK
  • A cég tevékenységét biztosító raktározási folyamatok ( beszállítási, anyagkezelési, műveletközi tárolás, vevői megrendelések teljesítése, komissiózás, kiszállítás) adminisztrálása
  • napi disztribúciós folyamatok felügyelete
  • GPS adatok feldolgozása
  • logisztikai tevékenységet leíró riportok készítése
  • logisztikai folyamatokra vonatkozó szabályok betartása
  • kapcsolattartás a cégcsoporthoz tartozó leányvállalatokkal

FELTÉTELEK
  • AKTÍV Ms Excel ismeret
  • átfogó és rendszerező gondolkodásmód
  • jó analitikus és elemző képesség
  • proaktív, önálló munkavégzés
  • igényesség a saját munkakörnyezetével kapcsolatban

ELŐNY:

  1. Felsőfokú végzettség,
  2. B kategóriás jogosítvány
  3. horvát vagy német nyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK
  • Dolgozói mobiltelefon, magánhasználati kerettel
  • egy éve épített  – színvonalas irodaház, számos  kényelmi funkcióval
  • ingyen kávé, tea
  • esetenként home office lehetőség
  • több hónapot átívelő bevezető program
  • kizárólag előre egyeztetett túlóra, hó végi kompenzációval
  • a magánéleti elfoglaltságokat, kötelezettségeket nagy mértékben figyelembe vevő munkaidőbeosztás, kiemelten a családi élet vonatkozásában
  • nemzetközi karrierlehetőség

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
Havi 3 hét: 08:00-16:30; 1 hét 10:00-18:30

BRUTTÓ BÉR
Bérigény megjelölését kérem

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

MEGJEGYZÉS
Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető

PROJEKT MENEDZSER
Kollárik-Lator Hajnalka
Email: lator.hajnalka@mads.hu
Telefon: +36 (20) 200 9017

A honlapon vagy a karrier@mads.hu email címre elküldött önéletrajzzal.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us