Logisztikai középvezetőt keresünk Győrbe

Győr vonzáskörzetében lévő nemzetközi autóipari vállalat részére keresünk logisztikai középvezetőt.

Feladatok

  • Közvetlen munkatársak (3 fő), raktár munkájának koordinálása, irányítása, ellenőrzése, munkavégzéshez szükséges feltételek biztosítása
  • Napi szintű együttműködés társosztályokkal, beszállítókkal és a partnerekkel
  • Külső és saját kollégákkal történő napi szintű kapcsolattartás, kapcsolatépítés
  • Vállalati termelésirányítási rendszerben történő munkavégzés
  • Közreműködik az éves leltár előkészítésében
  • Logisztikai mutatószámok (KPI-ok) kidolgozása, létrehozása, folyamatos monitorozása
  • A feladatköréhez tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Részvétel a gyár szakmai irányításában és az ehhez kapcsolódó vezetői (tervezési, ellenőrzési, szabályozási) feladatok ellátásában.

Elvárások

  • Legalább 2 éves logisztikai és min. 1 éves vezetői tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Kiváló angol nyelvtudás, német előny
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete
  • Határozott, lendületes személyiség

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívás
  • Dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség

Kérem, amennyiben a fenti pozíció elnyerte tetszését, küldje el önéletrajzát.
Várjuk jelentkezését a reka.gyarmati@invited.hu e-mail címre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol, Német
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us