Logisztikai koordinátor

A vasút és gépgyártás történelmében 175 éve jelentős szerepet játszó GANZ cégcsoport tagja, a Ganz Motor Kft., generációkat átívelő, magasan képzett szakemberei közé keresünk

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

munkatársat!

Önt keressük, ha:

  • szeretné kipróbálni magát a vasúti gépgyártás nemzetközi szereplőjének munkatársaként,
  • rendelkezik középfokú végzettséggel, előnyt jelent a logisztikai (szállítmányozási, vám ügyintéző OKJ-s) végzettség vagy tapasztalat,
  • könnyen megtalálja másokkal a közös hangot,
  • jó problémamegoldó és szervező,
  • van műszaki érzéke,
  • járatos az MS Office alkalmazásokban,
  • rendelkezik jogosítvánnyal,
  • legalább alapfokon érti és beszéli az angol nyelvet.

Az alábbiakban számítunk Önre:

  • Közúti fuvarszervezés,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, fuvarokmányok kezelése,
  • EKÁER számok rögzítése és riportálása,
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • A fuvarozás során felmerülő problémák gyors, hatékony megoldása,
  • Részvétel az exportszállítmányozási dokumentációk elkészítésében, és a vámfolyamatok koordinálásában,
  • Egyedi gépek és berendezések csomagolásának szervezése,
  • Csomagolási tervek készítése és a tevékenység optimalizálása,
  • Csomagolási tevékenység felügyelete,
  • Kapcsolattartás külső csomagoló céggel,
  • egyéb, kisebb beszerzési és kereskedelmi feladatok ügyintézése.

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdési lehetőség,
  • főállású foglalkoztatás rugalmas munkaidőben (törzsidő 9:00-14:30 óra között),
  • betanítjuk a feladatok elvégzésére, vállalatirányítási rendszerünk használatára,
  • szakmai fejlődés, előmeneteli lehetőség,
  • bérezés, juttatások megegyezés szerint,
  • jól megközelíthető munkahely (Budapest, VIII. kerület, Vajda Péter u.12.), ingyenes parkolás.

Legyen részese a vasút és gépgyártás történelmének, jelentkezzen hozzánk!
Jelentkezését magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal várjuk! http://ganzmotor.hu/career/

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 10462438-2-42
  • Slogan Évszázados tapasztalatokkal a jövő felé
Connect with us