Logisztikai adminisztrátor (Szolnok) 11 jelentekezés

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
szolnoki csapatába keres:

LOGISZTIKAI ADMINISZTRÁTOR

munkatársat

Feladatok:

  • Túrajáratok szervezése
  • EKAER feladatok
  • Gépkocsivezetők elszámolása, pénzkezelés
  • Adminisztratív feladatok: menetlevelek rögzítése, kimutatások, fogyasztási jelentések készítése
  • Készlet és fogyás alapján beszerzési rendelések előkészítése
  • Leltárokban való részvétel, selejtezés

Elvárások:

  • Erős, magabiztos Excel tudás
  • Párhuzamos munkavégzésre való képesség
  • Precíz, pontos, önálló, proaktív munkavégzés
  • Terhelhetőség, határozottság, csapatszellem, megbízhatóság

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Szolnok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és Cafeteria juttatás
  • Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
  • Családias környezet
  • Stabil vállalati háttér

Jelentkezni az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címen lehet. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us