Létesítmény üzemeltetési asszisztens

A Gamma Zrt. 1920 óta működő, budapesti székhelyű, magyar tulajdonban lévő műszaki fejlesztő és gyártó cég. Budapesti irodánkba létesítmény üzemeltetési asszisztens kollégát keresünk.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség.
  • Jó problémamegoldó, koordinációs képesség, feladatorientált, emberileg korrekt személyiség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten MS Office).
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés.
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség.

Feladatok:

  • A létesítmény üzemeltetési egységbe tartozó területek feladatainak felügyelete, koordinálása, adminisztrációja.
  • Beosztott területek: takarítás, infrastruktúra, épületgépészet, elektromos rendszerek, gépkarbantartások, udvar és telephely gondozás, karbantartás.
  • Épületeken és telephelyen javítási, karbantartási munkák előkészítése, szervezése, irányítása, szükség szerint külső vállalkozók bevonásával. Külső vállalkozók felügyelete, irányítása.
  • Az épületek és telephely napi felügyelete, üzemszerű működésének folyamatos biztosítása.
  • Rendszeresen ismétlődő fenntartási, karbantartási feladatok előkészítése, végrehajtása.
  • Infrastruktúrához kapcsolódó rendszerek átépítésében és korszerűsítésében közreműködés.
  • Fő gépészeti és erősáramú berendezések, fogyasztói hálózati berendezések ellenőrzése.
  • Gépek és gyártóeszközök karbantartásának szervezése, dokumentálása.
  • Kapcsolattartás a bérlőkkel, őrző-védő személyzettel.

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Munka-és tűzvédelmi ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kedvező munkakörülmények
  • Fiatal kollégák,
  • Nagy múltú családias cég.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal, bérigény feltüntetésével gamma@gammatech.hu e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us