Lakatos munkakörben keresünk munkavállalókat 1 jelentekezés

A Pannon-Work Zrt. partnercége részére munkatársat keres az alábbi munkakörbe: Fémipari szakmunkás (lakatos)

Feladatai:

  • A szükséges lakatos, illetve szét- és összeszerelési tevékenységek előkészítése és végrehajtása
  • Alapmérések, méret ellenőrzések végrehajtása
  • Az alkatrészeken esetlegesen szükséges hidegalakítási feladatok végrehajtása

Elvárások:

  • a pozíciónak megfelelő szakirányú végzettség,
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása;
  • pontos, precíz munkavégzés;
  • jó együttműködési képesség

Előny:

  • több éves releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés;
  • azonnali munkakezdés
  • hosszútávú lehetőség az iparágban;
  • versenyképes jövedelem;
  • munkaruha biztosítása
  • modern munkakörnyezet;
  • bejárási támogatás már a munkába állás napjától

Munkavégzés helye: Kisvárda

Munkaidő: Napi 8 óra, 2 műszak

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal az  ungvarine.timea@pannonwork.hu

email címre lehet.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us