Lakatos

Stabil, piacvezető, magyar vízi csúszda-ipari vállalat keres lakatos munkatársakat teljes munkaidőben és hosszú távra.

Feladatok

– Napi karbantartások, lakatos feladatok elvégzése

– Vizes gyermekjátékok és egyedi vasszerkezetek gyártása és helyszíni szerelése

– Tervezett karbantartások elvégzése

Elvárások

– Épületlakatos/géplakatos/szerkezetszerelési tapasztalat

– Műszaki rajz olvasásában szerzett tapasztalat

– Gyakorlatias gondolkodás

– Önálló és felelősségteljes munkavégzés

– Munkagépkezelői jogosultság előnyt jelent

– Legalább “B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

– Munkalehetőség egy stabil, magyar tulajdonú vállalatnál egy különleges építőipari területen

– Családias hangulatú csapat, céges rendezvények

– Bejelentett főállású munkaviszony, kiszámítható havi bérezés

– Cafeteria

Információk

– Munkavégzés helye: budapesti telephelyünk (1037 Budapest, Törökkő utca 5-7.) és projekthelyszínek

– Munkaviszony: határozatlan

– Munkaidő: teljes

– Munkába lépés napja: megállapodás szerint

– Bérezés: havonta, egyedi megállapodás szerint nettó bérigény alapján

Várjuk jelentkezésed az et@eleven11.hu e-mail címre fényképes önéletrajz és nettó bérigény megküldésével.

A jelentkezéssel elfogadod az álláspályáztatással kapcsolatos adatvédelmi szabályzatunkat: http://aqua-parks.com/wp-content/uploads/2018/08/allaspalyaztatas_adatvedelmi_szabalyzata.pdf.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Álmokat építünk
Connect with us