Laboráns (vegyipar)

Csapatukba keresünk, szolnoki munkavégzési hellyel szakembert laboráns pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Üzemben található vegyi technológiák vizsgálata,
  • Adatgyűjtés táblázatokban a mért vizsgálati eredmények gyűjtése és naprakész karbantartása,
  • Mintavételek elvégzése;
  • Minőség-ellenőrzés a gyártás során, és az ahhoz kapcsolódó folyamatokban
  • Alap- és segédanyag beérkezések, illetve kész – és félkész termékek gyártásközi ellenőrzése, valamint késztermék kiszállítások vizsgálata mintavételezés alapján;
  • Műszeres analitikai mérések és egyéb fizikai vizsgálati módszerek alkalmazása;
  • Műszerek kalibrálása, valamint ellenőrzése;
  • Dokumentációk készítése;
  • Laboratóriumi minták előkészítése, laboratóriumi rend fenntartása;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közép-, vagy felsőfokú szakirányú végzettség;
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete;
  • Önálló munkavégzés, felelősségtudat és precizitás;
  • Nyitott és határozott személyiség;
  • Megbízhatóság, minőségközpontúság, lelkiismeretes munkavégzés;
  • Jó problémamegoldó készség;
  • Jó kapcsolatteremtő‘ készség és hatékony kommunikáció;

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit leendő munkatársunknak nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes fizetés,

Munkarend:

  • egy műszak

Egyéb információ az állásról:

  • Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.
  • Telefonszámunk: 56/521-168

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást