Laboráns (Dunaújváros)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk dunaújvárosi munkavégzésre LABORÁNS munkatársat keres.
Amennyiben úgy érzi, hogy Ön megfelel az említett követelményeknek és szeretne hosszú távon egy érdekes pozícióban dolgozni, küldje el önéletrajzát a megadott elérhetőségre.

Főbb feladatok, munkák

•Ellenőrzések elvégzése kézi, és 3D mérőgépek segítségével
•Termelés támogatás mérési eredményekkel
•Szerszámjavítást követő mérések
•Képességvizsgálatok elvégzése és kiértékelése
•Auditokban való aktív részvétel
•Termék zárolások és a hozzá tartozó adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások

•Középszintű végzettség
•Rendszerben és folyamatban történő gondolkodás
•Alapszintű számítógép kezelési ismeretek
•Lelkiismeretes, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

•Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•Műszaki/méréstechnikai ismeretek

Amit kínálunk

• Folyamatos fejlődési lehetőség
• Karrier lehetőség
• Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Dunaújváros

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást