Labor kisegítő diákmunka – Tatabánya – Bér: Br. 1200 Ft/óra

Nemzetközi cégcsoport magyarországi képviseletének laborjába várjuk nappali tagozatos diákok jelentkezését.

Az AGC csoport öt tevékenységre koncentrál: autóipari üveg, síküveg, kijelzők, vegyi és elektronikai anyagok, valamint a megújuló energiákkal kapcsolatos szolár alkalmazások (fényelektromos panelek, hőpanelek, és napenergiát összegyűjtő tükrök). A csoport több mint 30 országban 210 telephelyen több mint 50 000 dolgozót foglalkoztat.

Az AGC Glass Hungary Kft. tatabányai gyárában autóipari beszállítóként személygépkocsikhoz gyárt oldal- és hátsóüveget valamint napfénytetőt a világ legnagyobb autógyárai számára.

2017-ben több mint 17,4 millió autóüveget gyártottak, 6,1 millió db üveget szereltek készre.

Főbb feladatok, munkák

  • Képesség vizsgálat
  • Mérőrendszer kiértékelése
  • Mérési feladatok
  • Egyéb kisegítő jellegű feladatok

Az összes feladat betanított, könnyen elvégezhető.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív, vagy passzív jogviszony igazolás (utóbbi esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Megbízhatóság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Affinitás a számokhoz
  • Monotonitástűrés
  • Heti 2 hétköznap vállalása szükséges, 6-14 vagy 8-16 óra között.

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés
  • 1200 Ft/óra bruttó bér
  • Nagyjából 1 hónapra szóló munkalehetőség

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: Tatabánya_labor

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást