Kürtőskalács készítő – diákmunka – Budapest

Imádjuk a kürtőskalácsot! Ha te is, gyere tanuld meg a készítésének a fortélyait!

FELADATOK

Kürtőskalács készítés és értékesítés

CÉG BEMUTATÁSA

A megbízó cég a Vitéz Kürtős

FELTÉTEL

18 év felett!!!

Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)

Nyitott, kommunikatív személyiség

Igényes megjelenés

Precíz, pontos munkavégzés

Önállóság

Heti minimum 1-2 nap vállalása

Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)

Angol nyelvtudás előny

KEZDÉS

Interjú után akár azonnal

MUNKAIDŐ

Jellemzően hétvégente, rugalmas beosztásban, előre egyeztetve

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszabb távú

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Édes Mackó Kürtőskalás-Cukrászda (XIV. kerület) és a Vitéz Kürtős-Állatkerti üzlet (XIV. kerület)

MEGJEGYZÉS

Az alapbér bruttó 1059 Ft/óra, betanítás után bruttó 1118 Ft/órára emelkedik.

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Kürtőskalács_Budapest

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást