Küldeményfeldolgozó/Csomagoló

Küldeményfeldolgozó/csomagoló munkatársat keres az Apex Pharma Kft.,
Budapest III. kerületi munkahelyre :

Feladatok:

Elvárások:

  • Felhasználói szintű word és excel ismeretek
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzési képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség, határozott fellépés, jó problémamegoldó képesség
  • középfokú végzettség
  • Csapatban való munkára alkalmasság
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód,

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalat,
  • Kiváló munkakörülmények,
  • Jó hangulatú fiatalos csapatban való részvétel kulturált munkakörülmények között,
  • Hatékony csapatmunkában való részvétel,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Változatos munkavégzés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel szakmai tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület, Bécsi út, közel a Margit-híd budai hídfőjéhez.
Jó a  tömegközlekedés, közel számos villamos-, több buszjárat és a HÉV.

Fényképes önéletrajzzal, APEX KÜLDEMÉNYFELDOLGOZÓ tárgy megnevezéssel, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást