Köztisztasági kisgépes gépjárművezető

FELADATOK:
• a forgalomirányítás által meghatározott köztisztasági, esetenként 3,5 tonna alatti
teherbírású hulladékgyűjtő-jármű kezelése, közúti szabályok betartása
• „kis kategóriájú” járda- és kerékpárút takarítógépre szerelt seprő-, mosó- és hóeltakarító
(hóeke, hintőanyag-szóró) berendezések kezelése
• fokozott figyelem rakodás, szállítás során a környezetszennyezés elkerülésére,
higiéniai szempontok betartására
• a gépjármű és a felépítmény műszaki ellenőrzése

AMIT KÉRÜNK:
• „B” kategóriás jogosítvány
• három műszakos, folyamatos munkarendben való munkavégzés

ELŐNYT JELENT:
• „C” kategóriás hivatásos jogosítvány
• legalább PÁV III, Digitális Vezetői Kártya
• GKI-kártya (Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány)

AMIT KÍNÁLUNK:
• határozott idejű munkaviszony 2018. november 15-től 2019. március 15-ig
• bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
• próbaidő utáni kimagasló Cafetéria
• stabil, bejelentett munkahely
• igény esetén munkásszálló
• ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés az FKF Nonprofit Zrt. üdülőiben, mobiltelefon-
előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag
• jó csapat, ingyenes társasági rendezvények, sportkör

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:
• 1027 Budapest, Erőd u. 3-5.
vagy
• 1068 Budapest, Rippl-Rónai u. 34-36.

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:
karrier@fkf.hu vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637
Tárgy: „Köztisztasági kisgépes gépjárművezető”
TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:
www.fkf.hu
+36 30 277 7115

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!