Köztisztasági gépjárművezető (köztisztasági ágazat)

A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG pályázatot hirdet KÖZTISZTASÁGI GÉPJÁRMŰVEZETŐ (köztisztasági ágazat) munkakör betöltésére

Feladatok

• a forgalomirányítás által meghatározott köztisztasági, esetenként hulladékgyűjtőjármű kezelése, közúti szabályok betartása
• a teher-gépjárműre szerelt seprő-, mosó- és hóeltakarító (hóeke, hintőanyag-szóró) berendezések kezelése
• fokozott figyelem rakodás, szállítás során a környezetszennyezés elkerülésére, higiéniai szempontok betartására
• a gépjármű és a felépítmény műszaki ellenőrzése

Elvárások

• „C” kategóriás jogosítvány
• legalább PÁV III, Digitális vezetői engedély
• GKI kártya (Gépjárműveztetői Képesítési Igazolvány)
• adott gépcsoportra hatályos gépkezelő jogosítvány (OKJ + hatósági vizsga), amely a próbaidő után az FKF Nonprofit Zrt költségén megszerzendő

Amit kínálunk

• határozatlan idejű, vagy november 15. és március 15. között határozott idejű munkavégzés
• munkarendtől, beosztástól, géptípustól, évszaktól függően akár bruttó 340 000 Ft átlagkereset
• évente fejlesztett munkabér
• bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
• próbaidő utáni kimagasló Cafetéria-juttatás
• stabil, bejelentett munkahely, fejlődési lehetőség, képzések
• igény esetén munkásszálló
• ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés az FKF Nonprofit Zrt. üdülőiben, mobiltelefon előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag
• jó csapat, ingyenes társasági rendezvények, sportkör

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:
• 1037 Budapest, Csillaghegyi út 41.,vagy
• 1151 Budapest, Károlyi S. u. 119., vagy
• 1211 Budapest, Szállító u. 2.

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ: karrier@fkf.hu vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637 Tárgy: „Köztisztasági gépjárművezető”
TOVÁBBI INFORMÁCIÓK: www.fkf.hu vagy +36 30 277 7115

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!