Közbeszerzési referens

Partnerünk a Rein No I. Kft. ipari tisztítószerek forgalmazásával foglalkozik. Legújabb munkatársukat keressük pályázati referens munkakörbe.

FELADATOK
  • Beadványok, nyilatkozatok és egyéb közbeszerzési dokumentumok készítése
  • Keresleti és kínálati piac figyelése
  • Közbeszerzési felhívások figyelése
  • Ajánlatok összeállítása és menedzselése az eljárás lezárulásáig
  • Az eljárásokban való résztvevők koordinálása
  • Kapcsolattartás az ajánlattevőkkel és az ajánlatkérőkkel.

FELTÉTELEK
  • 25 év alatti pályakezdő
  • OKJ-s közbeszerzési referens végzettség
  • Pontos/precíz munkavégzés
  • Felhasználó szintű számítógép ismeret
  • Számítógép és internethozzáférés

AMIT KÍNÁLUNK
  • Alapbér+ jutalék
  • Otthonról végezhető kötetlen munkaidő
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

KEZDÉS
január

MUNKAIDŐ
Kötetlen ( heti 40 óra)

BRUTTÓ BÉR
Br 250.000 Ft/hó+jutalék

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

PROJEKT MENEDZSER
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: karrier@mads.hu
Telefon: +36204413386

Honlapunkon vagy a karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: pályázat

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us