Környezetvédelmi munkatárs

Kérjük mutasd be a pozíciót néhány mondatban!

Fő feladatai:

  • Részvétel az FKF Nonprofit Zrt. környezetgazdálkodási tevékenységének koordinálásában, és ellenőrzésében.
  • A környezetvédelemmel kapcsolatos jogszabályokból, hatósági határozatokból adódó előírások teljesítésének koordinálása, részvétel a hatóságok telephelyi ellenőrzésein.
  • Környezetvédelmi és vízjogi engedélyeztetések, felülvizsgálatok egyéb hatósági eljárások lefolytatásához szükséges dokumentumok, szakanyagok összeállítása. Kapcsolattartás a környezetvédelmi és vízügyi hatóságokkal.
  • A környezetvédelemmel összefüggő hatósági előírásoknak megfelelő rendszeres adatgyűjtés. Hatósági környezetvédelmi adatszolgáltatások elkészítése.
  • Vezetői döntések előkészítéséhez környezetvédelmi szakmai jelentések, értékelések készítése.
  • Környezetvédelmi hiányosságok észlelése esetén a szükséges intézkedések előkészítése, feladatterv készítése a hiányosságok megszüntetésére.
  • Részvétel a környezetvédelmi fejlesztő tevékenységben.
  • Szakanyagok véleményezése.

Elvárások:

  • Felsőfokú környezetvédelmi végzettség,
  • legalább 5 év szakmai tapasztalat környezetvédelmi szakterületen,
  • önálló, precíz, pontos, határidőt tartó munkavégzés,
  • csapatmunkára való képesség,
  • analitikus gondolkodás,
  • eredményorientáltság.

Amit kínálunk:

  • Stabil, bejelentett munkahely, egy nagyvállalatnál, hosszútávú munkalehetőséggel,
  • azonnali munkakezdési lehetőség,
  • alapbéren felül biztosított teljesítményalapú ösztönzési rendszer,
  • 3 hónap próbaidő után kiemelkedő Cafetéria juttatás (SZÉP-kártya, Erzsébet kártya, nyugdíj és egészségpénztár stb.),
  • a Társaság telephelyein igénybe vehető foglalkozás-egészségügyi és ingyenes fogászati ellátás,
  • kedvezményes díjszabás mellett igénybe vehető Társasági üdülők biztosítása,
  • karrierépítési lehetőség pályakezdők részére is.

Kezdés: elbírálást követően azonnal

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Ecseri u. 8-12.

Jelentkezés módja: Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a karrier@fkf.hu e-mail címre, tárgyban az „környezetvédelmi munkatárs” jelige feltüntetésével és bérigény megjelölésével szíveskedjen elküldeni.

Jelentkezési határidő: 2018. szeptember 30.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást