Környezetanalitikai Technikus 1 jelentekezés

A munkakör célja:

A vizsgálati folyamat meghatározott technológiai lépéseinek elvégzése és dokumentálása

Főbb feladatok:

  • Környezetanalitikai minták vizsgálata a műveleti utasítások, szabványok szerint
  • Mérésekhez kapcsolódó számítások elvégzése
  • Laboratóriumi információs rendszer használata
  • Vizsgálati dokumentumok folyamatos, pontos vezetése
  • Laboratórium munkájához tartozó egyéb tevékenységek végzése (nyilvántartások, adatrögzítés, archiválási feladat, munkakörnyezet tisztán tartása)

Ideális jelölttel kapcsolatos elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (előny: vegyésztechnikus)
  • Min 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Gyors tanulási, jó szervezési és problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság és együttműködő készség

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias légkör
  • Béren kívüli juttatás

Kérem jelentkezéséhez csatolja önéletrajzát!

Amennyiben módjában áll, kérem használja az alábbi linket:

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!