Könyvelő-Gazdasági ügyintéző

Az ország egyik legnagyobb élelmiszeripari vállalatához keresünk új munkatársat Lajosmizsére, teljes munkaidőbe Könyvelő – gazdasági ügyintéző pozícióba.

Főbb feladatok, munkák

  • Bejövő számlák iktatása, ellenőrzése, könyvelése
  • Nyilvántartások vezetése
  • Adóbevallások készítése, adóváltozások nyomon követése
  • Bank, pénztár könyvelése, kezelése
  • Havi és éves zárásban való részvétel
  • Könyvvizsgáló auditban való közreműködés
  • Főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyeztetése
  • Kimutatások készítése
  • Pénzügyi részlegen dolgozó kollégák feladatainak támogatása
  • Vevőkkel, szállítókkal, bankokkal, való kapcsolattartás
  • Vállalatirányítási rendszer pénzügyi moduljának kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó elemzőkészség, rugalmasság, proaktív gondolkodásmód
  • Microsoft Office ismeret, elsősorban Excel
  • Alap szintű angol nyelvtudás írásbeli kommunikációhoz

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Alapszinttől magasabb angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Gyártás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Teljes munkaidő
  • Stabil vállalati háttér
  • Családias hangulat

Munkavégzés helye

  • Lajosmizse

Ha a fenti állás felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a kovacs.dora@hrpeak.hu email címre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Egyetem
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munkaerő, és ami mögötte van
Connect with us