Könyvelő, bérszámfejtő 1 jelentekezés

Könyvelő, bérszámfejtő

Veszprém belvárosában működő számviteli és adótanácsadói szolgáltatásokkal foglalkozó társaságunk, önállóan dolgozni tudó szakirányú végzetséggel rendelkező munkatársakat keres, akár azonnali kezdéssel.
Feladatok:
Bejövő és kimenő számlák, bank könyvelése,
Főkönyvi könyvelés, adóbevallások és beszámolók összeállítása,
Havi, éves zárással kapcsolatos teendők elvégzése,
Bérfeladás könyvelése, bérszámfejtés,
Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások:

Számviteli és adózási alapismeretek

Legalább középfokú szakirányú végzettség

Alap informatikai ismeretek

Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

Mérlegképes könyvelő képesítés

RLB program ismerete
Könyvelőirodai tapasztalat

Amit kínálunk:

Stabil, megbízható munkahely,szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezéseket  a bérigény megjelölésével kérjük elküldeni a

medconto2021@gmail.com email címre

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 20601964-1-19