Könyvelő

Cégcsoportunk hosszú távra munkatársat keres lendületes csapatába, az alábbi munkakörbe:

KÖNYVELŐ

FŐBB FELADATOK:

  • cégcsoport cégeinek a könyvelése
  • cégekkel történő kapcsolattartás
  • bevallások, bejelentések határidőre történő elkészítésének támogatása
  • adó, pénzügyi és számviteli ellenőrzések támogatása
  • éves és időszaki zárásokban és beszámolók elkészítésében való részvétel
  • adatszolgáltatás, dokumentációk és riportok elkészítése a cégvezetés felé
  • egyéb pénzügyi és adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • hatályos pénzügyi és számviteli ismeretek gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • bérszámfejtésben való jártasság
  • munkaügyben való jártasság
  • magas szintű MS Office ismeretek
  • megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • pontosság, precizitás
  • önálló munkavégzés (természetesen a támogató vezetődre mindig számíthatsz)

ELŐNY:

  • felsőfokú szakmai végzettség (pénzügyi, számviteli, gazdasági, közgazdasági)
  • mérlegképes könyvelői képesítés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes bérezés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • kihívást jelentő, változatos és összetett feladatok
  • dinamikus csapat, kiváló csapatszellem
  • barátságos munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1039 Budapest, Pünkösdfürdő utca 52-54.
(A munkavégzés helye jelenleg a III. kerületben van. De pár hónapon belül a cég elköltözik a XI. kerületbe. Kérjük, hogy ezt a jelentkezésnél vegyék figyelembe.)

Önéletrajzzal, SELF STORE KÖNYVELŐ tárgy megnevezéssel, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást