KÖNYVELÉSI GYAKORNOK

A Borsodi Műhely Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat, győri telephelyére KÖNYVELÉSI gyakornok munkakörbe munkatársat keres.

Ha családias, fiatalos közegben, igazán életszerű, gyakorlati tudásra szeretnél szert tenni vagy nem akarod sutba dobni könyvelési ismereteidet, jelentkezz hozzánk!

E-mail: hr@borsodimuhely.hu
Honlap: borsodimuhely.hu
Tel.: 06-70/9310-601
Kontaktszemély: Sándor Adrienn

Elvárt végzettségek:
• Középfokú végzettség érettségivel
• Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
Feladatok:
• Könyvelés és belső ellenőrzési feladatok támogatása
• Bejövő és kimenő számlák könyvelése
• Napi pénzügyi és számviteli feladatokban való aktív részével

Elvárások, kompetenciák
• Felhasználói szintű PC ismeret (Word, Excel, Outlook)
• Kiváló problémamegoldó képesség, együttműködő készség
• Folyamatban lévő gazdasági, esetlegesen kontrolling szakirányú felsőfokú tanulmányok pénzügyi és számviteli tanulmányok
• Analitikus szemlélet, precizitás, megbízhatóság, motiváltság

Előny:
• angol/német nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
• terhelhetőség, munkához való pozitív hozzáállás, önállóság
Munkaidő:
• heti 4 vagy 5 nap
• napi 8 óra

Jelentkezésedet az alábbi lehetőségeken várjuk:

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan "Alkoss egyedit, légy Borsodis!"
Connect with us