Könyvelési gyakornok diákmunka Székesfehérváron

Székesfehérvári autóelektronikai partnercégünkhöz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező Könyvelési Gyakornokot keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:

  • Számlázási feladatok ellátása különböző rendszerek segítségével;
  • Könyvelés jellegű feladatok ellátása;
  • Jóváírók kiállítása;
  • Adminisztratív feladatok ellátása: Excel-ek, makrók kezelése, bankszámlakivonatok letöltése;
  • Egyszerűbb könyvelések elvégzése

Téged keresünk, ha:

  • Folyamatban lévő főiskolai tanulmányokat folytatsz nappali tagozaton, gazdasági területen;
  • Heti legalább 2 munkanapot tudsz vállalni;
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes gyakornoki bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:

Tel.: 0670/630-1230

E-mail: melitta.ducsai@opuswork.eu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást