KONYHAI KISEGÍTŐ – ZIRC, Bagolyvár Fogadó 1 jelentekezés

Zirci Bagolyvár fogadónkba keresünk magára és környezetére igényes, gyakorlattal és szakmai tapasztalattal rendelkező konyhai kisegítő mosogatót.

Baráti rendezvények, esküvők, osztálykirándulások teljes ellátását biztosítjuk.

A te munkakörnyezeted a konyha lesz, ahol feladatkörödbe tartozik:

  • Konyhai kisegítő munkálatok elvégzése
  • Zöldségek előkészítése
  • Mosogatás
  • Takarítás
  • Gazdaságos működés fenntartása
  • Saját munkakörbe tartozó feladatok önállóan történő elvégzése

Ezért amit szeretnénk elvárni tőled:

– megbízhatóság és munkabírás,

– józan életvitel

– rugalmasság, hiszen többnyire hétvégén és ünnepnapokon is kell dolgozni,

– tudj és szeress csapatban dolgozni,

– szorgalom és terhelhetőség

– rendelkezel a munkához szükséges fizikai állóképességgel

– légy magadra és környezetedre rendkívül igényes

– rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal.

A legfontosabb, hogy a vendégeket tiszta, rendezett környezet várja, elégedetten távozzanak, Te is jól érezd magad nálunk és mi is örüljünk annak, hogy csapatunk tagja vagy! ☺️🤝

Amit mi nyújtunk ezért:

– stabil, fejlődő munkahely

– versenyképes fizetés

– bejelentett éves állás

– fizetett szabadság

– napi egy meleg étkezés, kávé, szörpök

– barátságos, családias légkör

– jó fej kollégák

– szép munkakörnyezet

Jelentkezésedet a megadott e-mail címre várjuk FÉNYKÉPES önéletrajzod és egy motivációs levél kíséretében, a bérigényed megadásával.

Kérdéseidre szívesen válaszolunk!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Magyar
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us