Konyhai kisegítő – megváltozott munkaképességű (XI. ker.)

Hirdető: Down Alapítvány
Munkakör megnevezése: Konyhai kisegítő
Szakterület megnevezése: Non-profit
Munkavégzés helye: Budapest XI. ker.

Cégleírás:
A Down Alapítvány Budapest XI. kerületi Átmeneti otthonába keres azonnali kezdéssel Konyhai kisegítői munkakörbe megváltozott munkaképességű munkavállalót minimum néhány hónapos szakmai tapasztalattal.

Főbb feladatok:
A fogyatékos személyek gondozásával, segítésével foglalkozó intézményben konyhai kisegítői feladatok ellátása.

Munkakör betöltésének feltételei:
-kötelesség és felelősség tudat
-rendezettségre, tisztaságra való igényesség
-néhány hónapos szakmai tapasztalat, hasonló területen

Napi munkaidő: részmunkaidőben

Az Önéletrajzokat, “MMK DOWN KONYHAI KISEGÍTŐ” jeligével az alábbi e-mail címre várjuk: ujbudaiallasok@gmail.com

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást