KONTROLLER

Dinamikusan fejlődő magánegészségügyi vállalat pénzügyi igazgatósága megbízásából keresünk minimum 2 év releváns, nagyvállalati tapasztalattal munkatársat az alábbi pozícióba:

KONTROLLER

Elvárások

Felsőfokú szakirányú végzettség
Ideálisan 2-5 év releváns területen szerzett tapasztalat
Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Precíz, pontos munkavégzés, analitikus gondolkodásmód

Feladataid

Adatvezérelt marketing- és sales support
Terv-tény adatok elemzése
KPI-ok monitorzása
Vezetői riportok készítése és prezentálása
Döntéselőkészítő anyagok készítése
Divízió vezetőkkel (étrend-kiegészítők, laboratóriumi szolgáltatások, diagnosztikai központ)
való kapcsolattartás, munkájuk támogatása
Pénzügyi tervezésben való részvétel (készlet, likviditási…)
Sales kontrolling feladatok ellátása

Támogatásunk

Szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
BI képzések
Lehetőséget biztosítunk, hogy az ötleteid megvalósuljanak
Rendszeres visszajelzést kapsz a teljesítményedről

Amit biztosítunk:
Biztos anyagi hátteret
A szükséges eszközöket és szoftvereket
Barátságos, modern munkakörnyezet, fiatal, elkötelezett csapat
Dinamikusan növekvő egészségügyi vállalat megismerése
Széleskörű tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
Szakmai elmélyülés és képességeid kibontakozása
Előrelépési lehetőség
Béren kívüli juttatások: notebook, vállalati egészségügyi csomag

Munkavégzés helye

Budapest IX. kerület, részleges home office lehetőséggel

Bízunk benne, hogy te vagy a megfelelő ember, akit a fenti álláshirdetés lázba hoz és inspirál arra, hogy velünk dolgozz.
Amennyiben szeretnél közvetlen hatással lenni a magánegészségügyi szektorra, szívesen fejleszted magad a saját területeden és dolgoznál egy változatos projektekkel övezett vállalatnál, akkor küldd el klisé- és sablonmentes motivációs leveledet és Önéletrajzodat a címre (email tárgya: kontroller).

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us