Könnyű fizikai munka kiemelt bérezéssel

Egy egyszerűen végezhető, megbízható munkalehetőséget kínálunk Zala megyében. Korrekt bérezéssel, hosszú távra keresünk munkavállalókat, Letenyére, egy kiskereskedelmi áruház regionális központjába.

Feladatok:
– termékek csomagolása, pontos címkézése
– az áruk válogatása
– kézi anyagmozgatás

Juttatások:
– net. 978 Ft-os órabér
– sok helyről elérhető céges buszjáratok (pl.: Csurgó, Barcs, Nagykanizsa, Lenti, Zalaegerszeg…)
– délutános műszakban pótlékot fizetünk

Elvárások:
– általános iskolai végzettség
– egy egyszerű teszt sikeres megoldása

Fontos információk:
– munkavégzés helye: Letenye
– hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
– választható két műszakos beosztás (6:00-14:00; 14:00-22:00)
– ingyenes céges buszjáratok
– napi bejelentéses munkaviszony (egyszerűsített foglalkoztatás)

Hogyan jelentkezzek?
Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél megadott email címen. Kérdés esetén hívd a 06-30/162 8585-ös telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol minden kérdésedre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!