Könnyű fizikai munka – kártevőirtó

Keressük 30 éve működő kártevőirtó cégünk új tagját, aki hosszú távon szeretne egy biztos megélhetést nyújtó, kiszámítható munkahelyet találni, és megismerni a kártevőirtó szakma részleteit.

Nem baj, ha nincs tapasztalatod, vagy szakirányú végzettséged, segítünk a betanulásban és akár szakmát is szerezhetsz!

Főbb feladatok, munkák

  • Kártevőirtási feladatok az ország egész területén
  • Növényvédelemi szakmunka közterületen
  • Elvégzendő feladatok felsorolása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • “B” kategoriás jogosítvány és némi rutinod
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Szeress emberekkel kommunikálni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Növényorvos végzettség
  • Eü. Gázmester illetve kártevőirtó szakmunkás végzettség
  • Éretségi

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő
  • Bérezés: 280.000,- Ft-tól
  • Megismerheted a kártveőirtó szakmát és akár a szakképzettség megszerzésében is segítünk
  • plusz juttatások

Munkavégzés helye

  • Jellemzően Budapest, de alkalomszerűen az egész országban

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 12358702-2-42
Connect with us