Kommunikációs marketinggel foglalkozó partnercégünk számára keresünk FRONTED FEJLESZTŐ munkatársat veszprémi egységükbe.

Feladataid lesznek:
– Portálok, alkalmazások, weboldalak, frontend fejlesztése, karbantartása,
– Üzleti alkalmazások és rendszerek fejlesztése, karbantartása
 – UX implementálás
Elvárások:
 – Tapasztalat frontend fejlesztésében
– Csapattal valóm együttműködés, de tudj önálló döntéseket is hozni
 – Kreatív és proaktív személyiség
 – Precíz munkavégzés (nagy hajtásban is)
 – Nyitott és ügyfélorientált gondolkodásmód
 – Angol kommunikációs szintű nyelvtudás írásban és szóban
Szükséges ismeretek, amivel rendelkezned kell az állás betöltéséhez:
– HTML, CSS, SCSS, PHP, Javascript
 – AngularJS
 – Node.js
Előny, ha ezeket tudod:
 – Jó koordinációs készség
– Rendelkezel ismeretekkel és tapasztalattal UX, UI tervezés terültén
 – Van B kategóriás jogosítványod
Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal irodavp@opuswork.eu e-mail címen.
Bővebb információ: +3670/323 00 01

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Connect with us